METŲ LAIKAI  Aušros g. 49

Tel. +370 611 19206

Paslaugos

Maisto aptarnavimo organizavimas

Per daugiau nei dešimt veiklos metų išplėtėme teikiamų paslaugų mastą ir kokybę. Siekdami aukščiausios kokybės, maitinimo paslaugų srityje  su dideliu užsidegimu nėrėme į maisto aptarnavimo sferą, įgijome patirties organizuojant didelius furšetus, siekiančius daugiau nei dviejų šimtų žmonių užsakymus.                                                                  

Furšetai

Turime neįkainojamos patirties rengiant didelius furšetus taippat rengiame šventes keliems ar keliolikai žmonių.

Įvairių spalvų ir audinių staltiesės, indai, stalo įrankiai, žvakidės, floristinės kompozicijos – mes rūpinamės ne tik maistu, bet ir visa stalo išvaizda.

Banketai

Pasirūpinsime ne tik išskirtiniu maistu, bet ir stalais, kėdėmis, indais, įvairiais kitais šventės aksesuarais, stalų puošybos elementais, vardinėmis kortelėmis, gėlėmis.

Vestuvės

Mes pasistengsime, kad tai būtų ne tik gražiausia, bet ir gardžiausia šventė šia dieną.

Krikštynos

Patarsime kur ir kaip surengti šventę mažyliui, pasirūpinsime skaniais ir žaismingai atrodančiais patiekalais vaikų stalui.

Gimtadieniai

Nesvarbu kur juos rengsite – gamtoje, namuose, pirtelėje ant ežero kranto – maistu Jums rūpintis nereikės. Aptarnausime svečius, gardžius kepsnius iškepsime vietoje, pasirūpinsime, kad taurėse visada būtų puikaus vyno.

Kalendorinės šventės

Visuomet galite užsisakyti gardžių patiekalų Kūčių, Kalėdų ar Velykų stalui, Naujiesiems metams. Ne tik pagaminsime, bet ir atvešime į vietą.

Verslo pietūs

Gardžiai pamaitinsime dirbančius žmones. Neverta gaišti laiko ieškant kur papietauti su kolega ar verslo partneriu – visada patieksime skanų maistą.

Vieno kąsnio užkandėlės visiems atvejams

Vieno kąsnio sumuštiniaii. Maži ir gardūs, vis kitokio skonio…Mes siūlome įvairiausių vieno kąsnio užkandėlių. Jas patogu vežtis į gamtą, neštis einant į svečius ar patiems vaišinti užsukusius draugus.