Apie projektą

METŲ LAIKAI – pirmasis daugiabučių kvartalas EIKA įmonės istorijoje, siekiantis gauti BREEAM IN-USE tvarumo sertifikatą. Tai projektas, kuriame bus patogu ir gera gyventi visus metus.

Tvarūs sprendimai
Apie projektą
Apie projektą

Tai tik preliminarus projekto vaizdas

METŲ LAIKAI yra pirmasis EIKA DEVELOPMENT FUND fondo, valdomo UAB EIKA ASSET MANAGEMENT, vystomas gyvenamosios paskirties projektas. EAM yra investicijų valdymo įmonė, nuo 2016 m. teikianti paslaugas informuotiesiems investuotojams. EAM veikla yra licencijuojama ir prižiūrima Lietuvos banko. Valdymo įmonė turi teisę valdyti informuotiesiems investuotojams skirtus kolektyvinio investavimo subjektus.

METŲ LAIKAI projekto valdytoja investuotojų pritarimu buvo paskirta UAB EIKA grupei priklausanti UAB EIKA DEVELOPMENT – viena didžiausių nekilnojamojo turto plėtros ir projektų valdymo įmonių Lietuvoje, sėkmingai plėtojanti gyvenamuosius, komercinius, visuomeninius ir kitos paskirties projektus. Per 30 veiklos metų EIKA pastatė beveik 6000 butų ir 600 tūkst. kvadratinių metrų ploto pastatų. Tai – modernios ir kokybiškos erdvės, kuriose gera gyventi. Miestai, kuriuose jauku būti.

Techniniai sprendimai

Pastatas

A++ energinio naudingumo klasė

A++ energetinės klasės pirmo aukšto butuose bus šildomos grindys, likusiuose aukštuose – sumontuoti radiatoriai. Suprojektuota rekuperacinė sistema leis namus aprūpinti gaiviu oru, kuris neatvėsins namų ar jų neįkaitins.

Erdvumas

Metų laikuose rasite didesnės kvadratūros butus, kad galėtumėte gyventi patogiai.

Poilsio erdvės

Pirmojo aukšto butai turės erdvias terasas ar balkonus, kuriuose bus galima pailsėti ar turiningai praleisti laiką su šeima ar draugais. Taip pat čia galima rasti poilsio bei komercines patalpas.

Eika garantija

Projektui bus taikoma EIKA garantija, todel galėsite būti užtikrinti statybos darbų kokybe bei galimybėmis nemokamai pašalinti defektus, jei tokių atsirastų. Be to, savo patogumui visuomet galite užsisakyti individualią Eika apdailą, kuriai taip pat taikoma garantija.

Tvarumas

Įsigijus būstą ankstyvoje statybų stadijoje, galėsite koreguoti jo išplanavimą pagal savo poreikius – taip nereikės ardyti jau įgyvendintų sprendinių, pirkti dalies naujų statybinių medžiagų ir sutaupysite savo laiką.

Saugumas

Projekte, kiekvieno etapo kiemas bus aptvertas ir rakinamas, ties įėjimais ir įvažiavimais bus įrengtos vaizdo stebėjimo kameros, todėl visuomet galėsite jaustis saugiai. Automobiliams bus įrengta požeminė stovėjimo aikštelė, o dviračiams – rakinama saugykla ir sandėliukai. Elektromobilių vietos bus įrengtos kvartalo teritorijoje.

Tai tik preliminarus projekto vaizdasApdailos galimybės

DALINĖ APDAILA

Dalinė apdaila – jei norite susikurti asmeninę erdvę pagal savo viziją ir fantaziją. Taip sutaupysite, bet teks savarankiškai ieškoti meistrų, pirkti apdailos medžiagas, rūpintis darbų kokybe, investuoti savo laiką.

Plačiau
DALINĖ APDAILA

INDIVIDUALI APDAILA

Individuali apdaila – jei mėgstate išskirtinumą. Profesionalus interjero dizaineris sukurs individualios apdailos projektą ir parinks jūsų asmenybę geriausiai atskleidžiančias medžiagas.

Plačiau
INDIVIDUALI APDAILA <p align="justify">Individuali apdaila – jei mėgstate išskirtinumą. Profesionalus interjero dizaineris sukurs individualios apdailos projektą ir parinks jūsų asmenybę geriausiai atskleidžiančias medžiagas.</p>

visoriai

VISORIAI – tai rajonas, kuris palengva atsikrato sąsajų su industrine aplinka ir fragmentiška infrastruktūra ir tampa vieta, kuri turi daug potencialo tapti miesto žmogaus aktyvaus poilsio oaze, didele gyva judėjimo bei sporto aikštele ar poetišku miško taku. METŲ LAIKAI – tai vieta, kur gyvenimas neapsiriboja keturiomis namų sienomis – žmonės čia kviečiami aktyviai naudotis erdvėmis aplink namus, daug laiko leisti lauke, prisijaukinti miškus ir parkus, saulę, lietų ir vėją.

Vilkpedė
instagram
Aurelija Varkalytė
El. paštas: aurelija@eika.lt
Susisiekite

Susisiekite


  Kontaktai

  instagram
  Aurelija Varkalytė
  El. paštas: aurelija@eika.lt
  Susisiekite

  Susisiekite