Naujienos

Naujienos

Registracija į atvirų durų dieną

Balandžio 13 d., šeštadienį, nuo 10:00 iki 16:00 val., vyks atvirų durų diena projekte „Metų laikai“, adresu Visorių g. 27, Vilnius. Atvirų durų dienos metu galėsite: Apžiūrėti butus gyvai pastatytuose I etapo namuose; Sužinoti daugiau apie projektą; Apžiūrėti teritoriją; Sužinoti informaciją apie būsto įsigijimo tvarką, procesą.  Pasirinkite datą :
  Pasirinkite laiką :

  Akcijos

  Įsigykite būstą projekte “Metų laikai” net iki 10 000 Eur pigiau!

  Daugiau neaktyvu Daugiau aktyvu

  Pasiūlymo sąlygos:

  • Pasiūlymas galioja perkant 1, 2, 3 arba 4 kambarių butą;
  • Pasiūlymas galioja iki 2024 m. birželio mėn. 30 d.;
  • Dėl konkrečių butų pasiūlymų kreiptis tiesiogiai į pardavimo projektų vadovę;
  • Šis pasiūlymas galioja perkant butą projekte „Metų laikai“ .

  Svarbu: ši akcija nesumuojama su kitomis.

  Šiuo metu projekte turime laisvų įrengtų butų:

  NamasNumerisKambarių skaičiusPlotasAukštasKainaApžiūrėti detaliau:
  C2B161,537,902148.000MLC2-B16 - Metų laikai (metulaikai.lt)
  C1P01247,211156.000MLC1-P01 - Metų laikai (metulaikai.lt)
  C1B08248,342169.000MLC1-B08 - Metų laikai (metulaikai.lt)
  C1P02254,751174.000MLC1-P02 - Metų laikai (metulaikai.lt)
  B1B12366,422225.000MLB1-B12 - Metų laikai (metulaikai.lt)

  Naujienos

  Startuoja vieno populiariausių „EIKA“ grupės butų projekto Visoriuose II etapo pardavimai

  2024-05-08
  Daugiau neaktyvu Daugiau aktyvu

  „EIKA“ grupei priklausanti „EIKA Development“ pradeda gyvenamojo būsto projekto „Metų laikai“ antrojo etapo statybas ir pardavimus. Projektas, įsikūręs Visoriuose, buvo vienas populiariausių pasirinkimų tarp vidutinės klasės būstą perkančių klientų 2023 metais bei 2024 metų I-ąjį ketvirtį – šiuo metu iš viso parduoti 76 butai ir 4 komercinės patalpos. Antram etapui numatyta investicijų suma viršija 21 mln. Eur. Planuojama, jog statybų darbai bus baigti iki 2026 m. I ketvirčio.

  Antrojo etapo metu bus pastatyti trys A++ energinės klasės namai, kuriuose iš viso suprojektuoti 167 butai ir 5 komercinės patalpos. Būsimi klientai galės rinktis 20-99 kv. m dydžio erdves gyvenimui ir darbui. Pirmuose aukštuose butams bus įrengtos privačios terasos, kituose aukštuose – balkonai. Antrajame etape numatytos 149 požeminės parkavimo vietos, 30 iš jų – vietos elektromobiliams. Šalia vystomo projekto bus atnaujinta kelio atkarpa, įrengtas eismo žiedas, dviračių takas, priešais kvartalą bus kuriama erdvė burtis bendruomenei. „Metų laikus“ supa gamta ir ramybė, visai čia pat darželiai, mokyklos, gydymo įstaigos, prekybos centrai.

  Pasak „EIKA Development“ plėtros departamento direktoriaus Tomo Žiaugros, žmonių susidomėjimas pirmu projekto etapu įrodė, kad būsto ieškantys pirkėjai tiki Visorių rajono plėtra. „Pirmame etape išpardavėme didžiąją dalį butų, todėl antrasis etapas papildys naujo būsto rinkos pasiūlą ir kvies gyventojus apsigyventi „Metų laikų“ projekte. Visoriai keičiasi, esančios gamybinės teritorijos sparčiai konvertuojamos į gyvenamuosius projektus, infrastruktūra kasmet gerėja, todėl panašu, jog būsto ieškantys sau ar investicijai vis dažniau atranda šį rajoną“, – teigia T. Žiaugra.

  „Metų laikai“ – gyvenamasis projektas Visoriuose, kurį „EIKA“ grupė kuria taip, kad namų sąvoka, kiekvieno, gyvenančio „Metų laikuose“, gerokai perliptų buto sienas, jog patogu ir gera gyventi kvartale ir jį supančioje aplinkoje būtų visus metus. Tai projektas, kur gamta, miestas ir žmogus ritmingai žengia į priekį ir keičiasi drauge su metais: bunda pavasarį, pražysta vasarą, nusimeta tai, kas nebereikalinga rudeniop, ir jaukiai įsitaiso žiemoje.

  Sklypą Vilniuje, Visorių g. 27, kuriame plėtojamas „Metų laikų“ projektas, 2021 metų II ketvirtį įsigijo UAB „Eika Asset Management“ valdomas fondas „Eika Development Fund“. Fondo investicijų portfelyje yra dar trys šiuo metu vystomi projektai: „Nauji peizažai“ Naujininkuose, „Saulės namai“ Pilaitėje bei naujai startavęs prestižinės klasės projektas Senamiestyje – „Senamiesčio sodai“.

  „Metų laikai“ – pirmasis daugiabučių kvartalas „Eika“ įmonės istorijoje, siekiantis gauti „BREEAM In-Use“ tvarumo sertifikatą

  2023-03-27
  Daugiau neaktyvu Daugiau aktyvu

  Nekilnojamojo turto (NT) plėtros bendrovė „Eika“ sostinės Visorių rajone plėtoja gyvenamųjų namų kvartalą „Metų laikai“, kuriam siekiama gauti tvarumo sertifikatą „BREEAM In-Use“. Tai – pirmasis gyvenamas projektas įmonės istorijoje, kuriam siekiama suteikti tarptautinį pastatų tvarumo ženklą, atpažįstamą visame pasaulyje.

  „BREEAM In-Use“ (ang. Building Research Establishment Environmental Assessment Method) sertifikatas patvirtina, kad jau pastatytas ir eksploatuojamas pastatas atitinka aukštus standartuose keliamus aplinkosauginius bei tvarumo reikalavimus. Siekiant gauti BREEAM sertifikatą yra vertinamos šios kategorijos: vidaus aplinka (sveikata ir gerovė), sunaudojami energijos kiekiai, transportas, vandens suvartojimas, naudojami resursai, atliekų tvarkymas, želdiniai bei tarša. Šiuo metu pagal sertifikavimo procedūrą yra atliktas preliminarus vertinimas, o galutinis gyvenamojo  projekto sertifikavimas bus baigtas ir išduotas pažymėjimas praėjus bent 12 mėn. nuo eksploatacijos pradžios.

  „Įmonės praktikoje komercinių pastatų sertifikavimas yra išties ne naujiena – mūsų plėtoti ir valdomi verslo centrai „Eika verslo centras“, „Live Square“, „135“, viešbutis „Hilton Garden Inn“  buvo audituojami pagal tvarumo standartus, peržiūrėtos visos keistinos sritys, o vėliau ir pagerinti sprendiniai, taigi, šiai dienai šie verslo centrai yra įvertinti bene aukščiausiais galimais „BREEAM“ įvertinimais. Įgyvendindami tvarumo strategiją, žengėme dar vieną žingsnį į gyvenamųjų pastatų sertifikavimą, kur iki šiol dėmesio draugiškiems aplinkai sprendimams šalyje buvo skiriama mažiau – Lietuvoje sertifikuotų gyvenamosios paskirties pastatų – vos vienas. Vadovaujantis pasaulinėmis pastatų tvarumo gairėmis tikimės sėkmingai įgyvendinti projektą ir būti palankiai įvertinti tiek mūsų klientų, tiek tvarumo ekspertų“, – dalinasi Jolanta Dobradziejienė, įmonės „Eika“ plėtros projektų vadovė.

  „Metų laikai“ tiek būsimiems, tiek jau esamiems rajono gyventojams sukurs dar daugiau patogumo: šalia vystomo projekto ties Visorių gatve bus atnaujinta kelio atkarpa, įrengtas eismo žiedas, dviračių takas, priešais kvartalą sukurta erdvė burtis bendruomenei, gausiai apželdintos gretimos erdvės. Projekto teritorija ties šiaurine puse ribojasi su mišku, tad tarp skirtingų etapų bus įrengti vieši praėjimai ir visi rajono gyventojai nuo šiol į jį galės pakliūti patogiai. Pasak J. Dobradziejienės, po preliminaraus vertinimo supratome, kad mūsų plėtojamas projektas toks, kokį jį suprojektavome, atitinka siekiamą „BREEAM In-Use Very Good“ vertinimą, o pasiekti „Excellent“ vertinimą reikia labai nedaug pastangų ir sprendimų. Pastate pagal „Eika“ standartą bus įrengta bendra dviračių saugykla su  sieniniais ir grindiniais dviračių stovais, remonto stotele. Taip pat bus įrengtos 25 elektromobilių stotelės su galios dalijimosi galimybe. Vertinamų butų svetainėse ir virtuvėse bus įrengti individualūs CO2 sensoriai, projekto aplinkoje papildomos šiukšlių rūšiavimo galimybės.

  „Metų laikų“ projekto auditą atlieka trečioji šalis – licencijuotas BREEAM vertintoja – Rasita Krasuckienė, UAB „Pastatų sertifikatai“, o sertifikatą išduoda organizacija BRE Global. Pastaroji prieš suteikdama sertifikatą kelis kart peržiūri vertintojo pateiktos informacijos ir dokumentų kokybę.

  Tvarumo sertifikatą
  Pirmasis „Eika“ gyvenamasis kvartalas, siekiantis gauti „BREEAM In-Use“ tvarumo sertifikatą. Rinktis butą

  Kas skatina burtis vietos bendruomenes: lyderystė, jungiančios veiklos ar erdvės naujuose daugiabučių kvartaluose?

  2022-04-14
  Daugiau neaktyvu Daugiau aktyvu

  Šiuo metu yra kur kas daugiau galimybių burtis vietos bendruomenėms negu prieš dešimtmetį ar anksčiau. Prie minėtų pokyčių prisideda tiek išmanios technologijos, socialiniai tinklai, tiek didesnė veiklų įvairovė.

  Sociologai pastebi, kad dabar beveik kiekvieno naujo daugiabučio gyventojai dalyvauja savo vietos bendruomenių socialinių tinklų grupėse. Ten sužinoma, kokie klausimai ar problemos kyla, prie kokių veiklų yra kviečiami bendruomenės nariai prisidėti, užsimezga diskusijos tarp vietos gyventojų.

  Tiesa, savaime niekas nevyksta. Veiklai išjudinti yra svarbūs lyderiai. Daug žmonių seka naujienas, tačiau retas imasi telkti veiklai. Daugeliui yra patogu, kai iniciatyvos imasi kažkas kitas. Visuomet atsiras gyventojų, kurie prisijungs prie aktualaus klausimo sprendimo ar įdomios veiklos, tačiau pradžioje turi rastis  inciatorius, kuris pakvies ir pasiūlys, kaip galima spręsti klausimą, problemą ar pradėti naują veiklą.

  Vienas iš pavyzdžių – bendruomeninis daržas „Idėjų lysvė“, kurio iniciatorėmis yra architektė Laura Petruškė ir komunikacijos specialistė, vietokūros praktikė Beatričė Umbrasaitė. Prieš trejus metus Pilaitėje pradėjus nuo 5 lysvių, dabar darže jau yra 30, iš kurių 25-ios yra išdalintos pavieniams asmenims. Likusiose auginamos gėlės, mėtos, melisos ir kiti bendri augalai.

  „Idėjų lysvė“ yra daugiau nei daržas – tai vieta, kur vyksta įvairios dirbtuvės, kur žmonės mokosi patys kurti ir daryti daiktus, mainytuvės, paskaitos apie tvarų gyvenimo būdą ir ekologiją ir kiti renginiai. Kaip rašome savo manifeste, „Idėjų lysvė“ yra vieta partnerystei, dialogui ir draugystei“, – pasakoja B. Umbrasaitė.

  Pasak jos, lysves sau užsirezervavę asmenys ateina prižiūrėti savo augalų jiems patogiu metu, daržas yra visada atviras. Tačiau, yra ir galimybė darbuotis kartu – ketvirtadienio vakarai paskirti bendram darbui. „Neišnaudotų erdvių įveiklinimui puikiai tinka vietokūros įrankiai, kurie suteikia galią vietos gyventojams patiems kurti jaukius kiemus ir viešąsias erdves“, – sako „Idėjų lysvės“ iniciatorė.

  Erdvės skatina susitikti lauke

  Naujuose daugiabučių kvartaluose suprojektuotos erdvės taip pat įkvepia įvairiems užsiėmimams lauke ir sudaro sąlygas burtis bendruomenėms.

  „Kiekviename kvartale svarbi konkreti erdvė, kuri skatintų atsirasti bendrumo jausmą ir užsiimti vienijančiomis veiklomis. Pavyzdžiui, ten gali išdygti daržai, kuriuose gyventojai kartu augintų daržoves ir jas prižiūrėtų. O gal toji erdvė būtų skirta grupinės mankštos užsiėmimams ar šunų dresiravimo kursams“, – sako architektas Saulius Pamerneckis, „SP architektų grupė“ vadovas.  

  Visorių rajone architektai suprojektavo naują „Eika“ valdomą daugiabučių kvartalą „Metų laikai“, kuris bus vystomas keturiais etapais, parduodama 620 butų. Pasak S. Pamerneckio, rengiant projektą ypatingas dėmesys buvo skiriamas šalia esančiam Visorių miško parkui, siekiant ir gretimų teritorijų žmonėms sudaryti galimybes lengvai į jį patekti. Be to, visame kvartale dominuoja prašviečiamumas, t.y. numatyta daug vietų, iš kurių būtų galima pamatyti Visorių mišką.

  „Rengdami projektą suformavome tris pagrindinius kvartalus su vidinėmis privačiomis erdvėmis kvartalo gyventojams. O taip pat suplanavome du viešus praėjimus nuo Visorių gatvės link miško. Taip pat pritarus savivaldybei atsiras nauja vieša erdvė šalia Visorių gatvės, kuri galėtų jungti ne tik minėto kvartalo gyventojus, bet viso augančio rajono bendruomenę“, – pastebi S. Pamerneckis, pažymėjęs, kad iš Visorių gatvės pirmuose projekto aukštuose numatytos komercinės erdvės, kur gali kurtis kepyklėlės ar kavinukės, o priešais jas formuotis pokalbiams ir poilsiui skirtos terasos.

  Visorių vizijoje – stiprus vidutinės klasės rajonas su stipria bendruomene

  Nekilnojamojo turto ekspertai pastebi, kad pamažu besiplečiantis Visorių rajonas turi daug potencialo formuotis stipriai vietos bendruomenei. Su kiekvienu naujos statybos projektu rajonas pasipildo nauja infrastruktūra – atnaujinamos gatvės, dviračių takai, bendros erdvės, sutvarkomi želdynai. Vienas iš projektų – „Metų laikai“, kuris bus statomas „Eika Development Fund“ įsigytame žemės sklype. Tai yra pirmoji naujausio investicijų valdymo bendrovės UAB „Eika Asset Management“ (EAM) valdomo fondo investicija.

  „Visoriai yra vienas žaliausių rajonų Vilniaus mieste, kuris iš visų pusių apsuptas miško. Rajonas išsidėstęs prie pagrindinių miesto arterijų – Geležinio vilko ir Ateities gatvių, bet tuo pačiu nėra tiesioginio vizualinio ryšio ir triukšmo, nes gyvenamuosius namus nuo jų skirs Visorius juosiantis miškas, kuris gali atverti daug galimybių ir veiklų bendruomeniškumui stiprinti. Tikimės, kad prie to prisidės ir „Metų laikai“, – pasakoja Jolanta Dobradziejienė, įmonės „Eika“ plėtros direktoriaus pavaduotoja.

  Visoriai yra nevienalypis rajonas, kuriame kaimynystę tarpusavyje kurs susiformavusių individualių namų kvartalo gyventojai ir naujai besiformuojantis daugiabučių kvartalas. Nekilnojamojo turto ekspertas prognozuoja, kad Visoriuose savo būstą ras tiek studijuojantis jaunimas, tiek brandaus amžiaus senjorai, kurie mėgsta laiką leisti pramogaudami su anūkais gamtoje.

  „Visorius pagal aplinką galima būtų palyginti su Santariškių ir Lazdynėlių gyvenamaisiais kvartalais, tačiau minėtas rajonas yra gerokai arčiau miesto centro ir visos infrastruktūros, kurios gali prireikti. Tikėtina, kad po kelerių metų Visoriai bus pozicionuojami kaip stiprus vidutinės klasės būsto rajonas, išsiskiriantis vietiniu bendruomeniškumu“, – teigia J. Dobradziejienė.

  Apie įmonių grupę EIKA

  1992 m. įkurta bendrovė EIKA yra viena didžiausių nekilnojamojo turto plėtros ir statybos įmonių grupių Lietuvoje, sėkmingai plėtojanti gyvenamųjų, komercinių, visuomeninių ir kitos paskirties pastatų projektus. Įmonė jau pastatė beveik 5 800 butų ir 590 tūkst. kvadratinių metrų ploto pastatų. Įmonė sėkmingai išplėtojo ir dabar valdo multifunkcį kompleksą „Live Square“, verslo centrą „135“, prekybos centrą „Pupa“, „Eika“ verslo centrą. EIKA daug kartų apdovanota kaip geriausia nekilnojamojo turto plėtotoja Lietuvoje, geriausiais Lietuvoje tapę įmonės projektai „Santariškių namai“, „Basanavičiaus 9A“ bei „Eika namai Pilaitėje“.

  instagram
  Aurelija Varkalytė
  El. paštas: aurelija@eika.lt
  Susisiekite

  Susisiekite


   Kontaktai

   instagram
   Aurelija Varkalytė
   El. paštas: aurelija@eika.lt
   Susisiekite

   Susisiekite